Moje konto

tworzenie stron www szczecin

Masz już konto? Zaloguj się

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do panelu trenera.

* pola wymagane

Brak konta? Zarejestruj się

Jesteś trenerem personalnym? Zarejestruj się BEZPŁATNIE już dziś!

* pola wymagane

Rejestrując się w serwisie akceptujesz regulamin.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Przemysław Imiałek, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Studio Projektowe DESIGNIO, ul. 26 Kwietnia 69, 71-126 Szczecin, NIP: 852-237-96-69. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Jak to działa?

Potencjalny Klient odnajdzie Ciebie dzięki wewnętrznej wyszukiwarce trenerów personalnych obecnych na portalu. Jeżeli Twoja wizytówka będzie atrakcyjna - poparta zdjęciami oraz certyfikatami - zyskujesz większą szansę na to, że wybór padnie właśnie na Ciebie.

Dbamy o to, aby wpisując w wyszukiwarce Google słowo 'trener personalny' + Twoje imię i nazwisko, Twója wizytówka pojawiła się jak najwyżej, bez konieczności posiadania strony internetowej i własnych nakładów finansowych na jej pozycjonowanie.

Chcemy, aby jak największa liczba internautów trafiła do trenerów personalnych świadczących profesjonalne usługi na terenie ich miejscowości. Wypróbuj nasz serwis bez ponoszenia kosztów, a jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań - usuniesz konto bez problemu.

Zarejestrowani trenerzy personalni

Trener personalny Robert Lempke

Trener personalny Robert Lempke

Witaj. Masz dosyć "diet cud", super-pigułek z internetu, cudownych jagódek, zabójczych programów treningowych czy innych niezwykłych środków służących do walki z nadwagą? Marzysz o pięknej,...

wizytówki szczecin